Z ZUMBA FITNESS
PO ZDROWIE 2016!


W GDAŃSKU

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


20 sierpnia

Gdańsk(pomorskie)

Lokalizacja:
Gdańsk, plaża koło molo w Brzeźnie, wejście nr 50 od al. gen. Józefa Hallera

Termin:
20 sierpnia 2016 godz. 12:00

Maraton Zumba Fitness na Plaży koło Molo w Brzeźnie – 20 sierpnia godz. 12:00-15:00

Morze, plaża, słońce i gorące rytmy Zumba® Fitness. Poczuj magiczny klimat tego wydarzenia i dołącz do tańczących na piasku miłośników ruchu.

Imprezę poprowadzą:
- Hermann Melo (ZES – Francja)
- Iza Kin (ZES – Polska)
oraz: Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Aga Piotrowicz, Magda i Bartek Maciejewicz, Marika Wojtowicz-Puchalska, Asia Wolniewicz i inni wspaniali instruktorzy Zumba Fitness z całej Polski

Wstęp wolny


ANIA
CEGŁOWSKA
+48 697 338 209

Informacje o liderze

Ania Cegłowska – tancerka, instruktorka Zumba® Fitness, Zumba Sentao®, Zumba Kids®, Zumba Gold®, Zumba® Toning, Aqua Zumba®, Reggaeton.

Jest jedną z pierwszych w Polsce i pierwszą na Pomorzu instruktorką Zumba® Fitness i jej gorącą propagatorką. Prowadzi regularne zajęcia w Trójmieście oraz jest prezenterem na maratonach i imprezach w całej Polsce. Jej obecność na zajęciach to gwarancja hektolitrów potu, ale i świetnej zabawy, oryginalnych choreografii i energetycznej muzyki.

Założycielka firmy Z-Dance, organizatorka największych imprez Zumba® Fitness na Pomorzu, m.in.: Gdańskich Zumbathonów®, Maratonów Zumba® Fitness na Plaży oraz Z Zumba® Fitness po Zdrowie. Laureatka programu Lider Animator - Obudź Swoje Ciało.
Fundacja Aktywności Fizycznej i Zdrowia
Sport Support
tel. +48 691 032 231
Napisz do nas