Z ZUMBA FITNESS
PO ZDROWIE 2016!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Obudź Swoje Ciało!


"Z Zumba fitness po Zdrowie" wraca w kolejnej edycji! Fundacja Sport Support, w ramach programu Lider Animator - Obudź Swoje Ciało, wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz firmą Coca-Cola, znów ruszają w Polskę by poruszyć rodaków i zachęcić ich do aktywności fizycznej. Zumba to połączenie treningu z wyśmienitą zabawą adresowane dla ludzi w różnym wieku. To urzeczywistnienie idei połączenia przyjemnego z pożytecznym, a sukces wcześniejszych edycji jest potwierdzeniem, że my - Polacy mamy w sobie rytm, że kochamy ruszać się i tańczyć, że zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna i dobra zabawa są dla nas ważne. Czekamy na Ciebie w różnych miejscach w Polsce i nie wyobrażamy sobie by mogło Ciebie zabraknąć, tak - właśnie Ciebie!


2 lipca

Pobiedziska(wielkopolskie)

Nasze tournée po Polsce inaugurujemy w Pobiedziskach. Wakacje muszą się dobrze zacząć, nie może Was więc zabraknąć na pierwszej tegorocznej imprezie w ramach cyklu "Z Zumba fitness po Zdrowie!".

Przejdź do podstrony wydarzenia »

20 sierpnia

Gdańsk(pomorskie)

Słońce, piasek, plaża, szum morza. Wakacje i błogie lenistwo nie mogą być powodem dla którego moglibyście zapomnieć o aktywności fizycznej. W sierpniu będziemy czekać na was na plaży w Brzeźnie. Do zobaczenia!

Przejdź do podstrony wydarzenia »

3 września

Ostrów Wielkopolski(wielkopolskie)

Ostrów Wielkopolski to polska stolica Zumba fitness. W malowniczej scenerii plaży urokliwego zalewu Piaski-Szczygliczka po raz kolejny spróbujemy pobić oficjalny rekord Polski w ilości osób tańczących Zumba fitness. Uda się w tym roku? Na pewno!

Przejdź do podstrony wydarzenia »

4 września

Warszawa(mazowieckie)

"Mam, tak samo jak ty, miasto moje, a w nim najpiękniejszy mój świat, najpiękniejsze dni(...)" - tak o Warszawie śpiewal Czeslaw Niemen. Jeden z takich pięknych dni chce dać wam fundacja Sport Support realizująca program Lider Animator.

Przejdź do podstrony wydarzenia »Fundacja Aktywności Fizycznej i Zdrowia
Sport Support
tel. +48 691 032 231
Napisz do nas