Aktulaności

Zostań Liderem w 2014 roku!

2014/05/22

Zapraszamy do 3. edycji programu Lider Animator skierowanego do lokalnych animatorów sportu. W programie mogą wziąć udział nauczyciele wychowania fizycznego, instruktorzy sportu, trenerzy z klubów, stowarzyszeń, fundacji i szkółek oraz każdy, kto prowadzi i organizuje zajęcia sportowe. Ważny jest zapał i pomysłowość, nieważna dyscyplina.

Rejestracja do programu potrwa do 31 lipca 2014 r.

20 najbardziej pomysłowych animatorów sportu otrzyma granty w wysokości od 5 000 do 15 000 złotychna realizację projektu sportowego.

Co robić, by dostać grant? Na stronie www.lideranimator.pl należy do 31 lipca wypełnić formularz zgłoszeniowy i krótko opisać własny projekt aktywności fizycznej (nowy lub już realizowany). Opis powinien zawierać m.in.:

  • cele projektu
  • sposób realizacji: kto, gdzie i jak będzie to prowadził
  • liczbę uczestników (dzieci, młodzieży, animatorów)

Autorzy najciekawszych projetów otrzymają także wsparcie merytoryczne - zaproszenie do Akademii Lidera. Akademia jest okazją do wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy dzięki specjalnie przygotowanym szkoleniom, które wzbogacą wiedzę animatorów oraz wyposażą ich w narzędzia ułatwiające realizację podejmowanych przez nich na co dzień działań.

Partnerami programu Lider Animator są Fundacja Coca-Cola w Atlancie oraz Szkolny Związek Sportowy. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Pan Andrzej Biernat Minister Sportu i Turystyki.

Masz pytanie? Napisz do nas na lideranimator@sportsupport.edu.pl

Wszystkie informacje znaleźć można na www.lideranimator.pl

Zapraszamy na nasz kanał Youtube.

Ta strona używa cookies