Aktulaności

10. Warszawski Maraton Fitness

2016/04/28

Obudź swoje ciało z Liderem Animatorem!

Zapraszamy do udziału w 10. Warszawski Maraton Fitness!

Niedziela 08.05 o godz. 10:30

 

W ramach akcji „Lider Animator-Obudź Swoje Ciało!”, już w niedzielę 8 maja odbędzie się jubileuszowy 10. Warszawski Maraton Fitness będący jedną z cyklu 30 imprez organizowanych w tym roku we współpracy ze zwycięzcami programu grantowego Lider Animator-Obudź Swoje Ciało, na którą serdecznie Was zapraszamy!

 

8 maja 2016, godzina 10:30

Centrum Rehabilitacyjno – Sportowe Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

ul. Księcia Trojdena 2c

 

Zdrowie, uśmiech i pozytywna energia – to wszystko będzie można znaleźć na tegorocznym Warszawskim Maratonie Fitness, organizowanym przez instruktorów i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zapraszamy każdego, kto chce poćwiczyć, naładować się pozytywną energią lub zyskać cenne informacje na temat zdrowego trybu życia.

Program tegoroczej edycji imprezy z pewnością zadowoli zarówno wszystkich ,,fit maniaków”, jak i tych, którzy cały czas czekają na ten ‘dobry moment’, żeby zacząć swoją przygodę ze sportem.

W ramach Warszawskiego Maratonu Fitness zajęcia będą odbywać się przez cały dzień -równolegle na 4 salach i w basenie. Po intensywnej dawce ćwiczeń uczestnicy będą mogli odpocząć i zregenerować siły korzystając z masażu lub biorąc udział w wykładach dotyczących zdrowego stylu życia, odżywiania w sporcie i programowania treningów.

W programie imprezy zaplanowano zajęcia z Aqua Aerobicu, Aqua Zumby, Dance aerobicu, Jogi, Treningu funkcjonalnego, Pilatesu, Stepu, Stretchingu i Zumby.

Ponadto będzie można skorzystać z porad dietetyków i fizjoterapeutów, a studenci Ratownictwa Medycznego udzielą instruktarzu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Wstęp na imprezę jest wolny.

Imprezę wspiera program Lider Animator – Obudź Swoje Ciało, którego organizatorem jest Sport Support w partnerstwie z firmą Coca-Cola.

Zapraszamy na nasz kanał Youtube.

Ta strona używa cookies