Aktulaności

Kolejny Nightskating w Warszawie!

2015/07/03

5370 osób osób przejechało w czwartek 25 czerwca ulicami Warszawy w ramach nocnego przejazdu na rolkach – Nightskating Warszawa!

To jednen z najlepszych jak dotąd wyników frekwencji cyklu, organizowanego z sukcesem od 2010 roku.

W czwartek, 25 czerwca o godzinie 20:30 przy dźwiękach muzyki, kilka tysięcy entuzjastów rolek wyruszyło spod pomnika Mikolaja Kopernika na Krakowskim Przedmiesciu na trasę nocnego przejazdu ulicami miasta. Cykliczne, nocne przejazdy już na stałe zagościły w naszych miastach. Czwartkowe spotkanie było piątym w tegorocznym cyklu.

Nad sprawnym przebiegiem przejazdu czuwało Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER, laureat programu Lider Animator- Obudź Swoje Ciało.

Olbrzymia popularność tej aktywności na świecie ma swoje odzwierciedlenie także w naszym kraju, gdzie na Nightskatingowych imprezach spotykamy się od 2010 roku. W cztery lata możemy powiedzieć o prawdziwym boom na rolki. Liczby mówią same za siebie, na ostatnich przejazdach Nightskating Warszawa regularnie pojawia się po kilka tysięcy osób, co stawia rolki w gronie najpopularniejszych sportów w Polsce.

Niesamowita atmosfera i radość bijąca od morza rolkarzy przemierzających stolicę kilkukrotnie w ciągu roku jest żywą reklamą Nightskatingu i sprawia, że liczba uczestników rośnie z każdą kolejną edycją.

Impreza zorganizowana jest w ramach  programu  Lider Animator-Obudź Swoje Ciało, realizowanego od czterech lat przez Fundację Sport Support we wspólpracy z firmą Coca-Cola, która od lat angażuje się w promocję sportu i aktywności fizycznej.

Zobacz zdjęcia z imprezy

Filmy

Zapraszamy na nasz kanał Youtube.

Ta strona używa cookies