Aktulaności

Wystartował Wielki Zumba Maraton 2015

2015/05/25

Pod hasłem „Z Zumba Fitness Po Zdrowie!” 23 maja tego roku ruszył Wielki Maraton Zumby.

Cykl eventów, które odbędą się w wybranych miastach w Polsce został zainaugurowany w minioną sobotę w Gorzowie Wielkopolskim, polskiej stolicy zumby.

Czołówka instruktorów zumby z Polski i z zagranicy zachęcała mieszkańców Gorzowa Wlkp. do wspólnej zabawy, przyciagając na Bulwar Zachodni ponad 1000 osób.

Świetną atmosferę i doskonałą zabawę zapewnili uczestnikom imprezy zaproszeni na nią specjalni goście:

  • Lucas Mthenjane ZES – Afryka Południowa,
  • Joao Domingues-Reis ZUMBA JAMMER – Niemcy,
  • Daniela Cavojec Cesnekowa ZES – Słowacja,
  • Monika Lejman ZES – Szwecja,

Gospodarzem Wielkiego Zumba Maraton w Gorzowie była Izabela Kin ZES.

„Zumba to świetny sposób na aktywność fizyczną. Energetyczna muzyka, kolorowe stroje i doskonała zabawa przekonują do siebie coraz więcej osób. Zależy nam, aby propagować zumbę jako fajną formę ruchu. Zaproponowany przez nas cykl imprez to nic innego jak kolorowy festiwal tańca i promocji zdrowego stylu życia. Z przyjemnością obserwujemy radość na twarzach uczestników i czystą przyjemność jaką czerpią z bycia z innymi podczas wydarzeń jakie organizujemy wspólnie z naszymi partnerami.” – mówi Dorota Kuligowska, Szefowa Rady Fundacji Sport Support, organizatora Zumba Maratonu.

Kolejnym przystankiem kolorowego roztańczonego maratonu zumby będzie Gdańsk, który juz teraz zaprasza wszystkich 19 lipca na Plażę Miejską.

Organizatorem akcji jest Fundacja Aktywności Fizycznej i Zdrowia Sport Support. Projekt realizowany jest pod patronatem i we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, które wspiera go także finansowo. Partnerem akcji jest firma Coca-Cola.

Zapraszamy na nasz kanał Youtube.

Ta strona używa cookies