Aktulaności

Prawie 1500 osób wzięło udział w Wielkim Zumba Maratonie!

2014/09/10

W ramach akcji „Lider Animator. Obudź swoje ciało” w niedzielę 7 września odbyła się kolejna z cyklu imprez organizowanych we współpracy ze zwycięzcami programu grantowego Lider Animator.

Ciepła słoneczna niedziela. Plaża Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. Rodzinna piknikowa atmosfera i tłumy ludzi aktywnie spędzających czas.

Jedną z atrakcji tego niedzielnego popołudnia była Zumba Fitness Marathon, której organizatorzy mieli ambicje pobić rekord Polski w ilości osób, które w tym samym czasie i miejscu tańczą zumbę.

Przyciągnęliśmy do zabawy i ruchu blisko 1500 osób w różnym wieku - od najmłodszych po seniorów. Do pobicia rekordu Polski brakło nam niecałe 260 osób.

Wynik oczywiście był ważny, ale ważniejsza była cudowna atmosfera i wspaniała zabawa dla każdego. Lider Animator. Obudź Swoje Ciało po raz kolejny zaangażował do ruchu wielu Polaków.

 

Zobacz galerię z imprezy. Wieczorem będzie dostępna również pełna galeria na naszym fanpage'u.

 

Informacja o naszym Liderze Animatorze

Marika Wojtowicz jest laureatem tegorocznej edycji programu Lider Animator Obudź Swoje Ciało. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na co dzień nauczycielka WF w Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim; poza pracą jest instrukorką koszykówki oraz Zumba fitness, a co najważniejsze jest prawdziwym animatorem sportu – dzięki swojej osobowości i pasji jest w stanie przyciągność rzesze ludzi i zachęcić ich do aktywnosci fizycznej.

Filmy

Zapraszamy na nasz kanał Youtube.

Ta strona używa cookies