Aktulaności

Liderzy wybrani!

2014/09/01

Komisja Konkursowa programu Lider Animator 2014 wyłoniła spośród 624 nadesłanych z całej Polski projektów 20 najciekawszych, które mają na celu zachęcać lokalne społeczności do większej aktywności fizycznej.

Autorzy najlepszych 20 projektów, wybranych przez jury programu, zostaną zaproszeni do Akademii Lidera, gdzie będą mieć okazje do wymiany doświadczeń z innymi osobami, którzy realizują w swoich miejscowościach projekty oparte o sport i aktywność fizyczną, oraz miejsce, gdzie wybrani animatorzy sportu będę mogli dalej pogłębiać swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalnie przygotowanych szkoleniach. Akademia będzie także miejscem, gdzie najlepsza 20-tka animatorów osobiście, przed komisją konkursową, zaprezentuje swoje pomysły. Animatorzy walczyć będą o granty o wartości od 5 000 zł do 15 000 zł.

Granty dla najciekawszych projektów zostaną wręczone 24 października br. podczas II. Ogólnopolskiego Kongresu Animatorów Sportu, który odbędzie się w  Centrum Olimpijskim w  Warszawie.

Lista autorów 20 projektów, które zostały zakwalifikowane do Akademii Lidera (kolejność alfabetyczna):

Tegoroczna edycja programu Lider Animator zaowocowała wieloma nowatorskimi pomysłami wartymi szerokiego rozpowszechniania, promowania i wsparcia. Ich lektura była dla nas dużą przyjemnością.

Przypominamy jednocześnie, że na naszym profilu na FB nadal trwa konkurs (do 15 września br.), w którym do wygrania są dwa miejsca w Akademii Lidera i możliwość wzięcia udziału w szkoleniach oraz zaprezentowania swojego projektu, który będzie miał szanse na zdobycie wyróżnienia!

Wszystkim Liderom Animatorm bardzo dziękujemy za udział w programie i zapraszamy już teraz do przyszłorocznej edycji. Zapraszamy także do rejestracji na portalu www.lideranimator.pl  oraz umieszczanie organizowanych przez Was wydarzeń. Wspólnie tworzymy portal ludzi aktywnych.

Zapraszamy na nasz kanał Youtube.

Ta strona używa cookies