Aktulaności

Aktywna sobota w Grudziądzu na „B3P”

2014/07/07

Amatorzy biegania i aktywności fizycznej wzięli udział w „Biegu Trzech Plaż” w Grudziądzu!

W ramach akcji „Lider Animator. Obudź swoje ciało!”, w sobotę  28 czerwca odbyła się druga z cyklu imprez organizowanych we współpracy ze zwycięzcami programu grantowego Lider Animator.

Wakacyjna sobota. Plaże jeziora Rudnickiego w Grudziądzu. 7 kilometrowa trasa biegowa oraz mnóstwo atrakcji o charakterze sportowo-edukacyjnym. Tak wyglądała impreza pod nazwą „Bieg Trzech Plaż” w Grudziądzu.

Jedni biegli walcząc o podium, inni o czołową trójkę w kategorii wiekowej, nowy rekord życiowy lub też, żeby wziąć udział w pierwszych w życiu zawodach sportowych. Jednak to nie wyniki sportowe były  tym razem najważniejsze. Pozostali bawili się świetnie biorąc udział w zajęciach sprawnościowych oraz w zajęciach crossfitu.  Plaża nad jeziorem Rudnickim w ten sobotni dzień zamieniła się w wielką arenę fitness. Zajęcia z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu poprowadzili terapeuci z Master Trainer Thera-Band® Academy Polska. Zajęcia obejmowały między innymi trening funkcjonalny oraz interwałowy, a także profesjonalny streching i rozgrzewkę przed zawodami. Specjaliści zespołu Lider Animator w przystępny sposób przekazali uczestnikom Biegu Trzech Plaż wiedzę, którą będą mogli wykorzystywać podczas codziennych treningów.

Bieg Trzech Plaż w Grudziądzu, czyli wakacyjny bieg dookoła jeziora Rudnickiego to  projekt nagrodzony w edycji 2013 programu Lider Animator. To kolejny dowód na to, że warto wspierać lokalnych animatorów sportu. Grant uzyskany z programu Lider Animator oraz nasza obecność z akcją Obudź Swoje Ciało zrobiło z tej imprezy wydarzenie, które jest w stanie przyciągnąć tysiące osób do sportu i aktywności fizycznej.

Filmy

Zapraszamy na nasz kanał Youtube.

Ta strona używa cookies