KALENDARZ IMPREZ



Kosz

Kacpa Challenge

Warszawa

2016-01-09



Lachowicz Kacper

Pływanie

III Charytatywne Zawody Pływackie Masters

Warszawa

2016-04-02



Gołębiowski Remigiusz

Bieg

8 Bieg Częstochowski

Częstochowa

2016-04-09



Tęcza Jakub

Bieg

Pomarańczowa poMOC
rusza w Polskę

META - Gdańsk

2016-05-02



Piotrowicz Michał

Rolki

Puchar Kaszub
we Wrotkarstwie Szybkim

Gdańsk

2016-05-03



Ziółkowski Julian

Triathlon

Charytatywny
Cross Triathlon

Aleksandrów Łódzki

2016-05-03



Sikorski Ludwik

Zumba

X Warszawski Maraton Fitness

Warszawa

2016-05-08



Sobianek Anna

Bieg

Dynowska ZaDyszka
Bieg na 10 km

Dynów

2016-05-14



Domin Łukasz

Woda

Poznańskie Dragony
Wyścig Smoczych Łodzi

Poznań

2016-06-04



Młodzik Maciej

Taniec

Dance Challenge
Turniej Tańca Nowoczesnego

Luboń

2016-06-11



Pilarski Krzysztof

Bieg

V Ostródzki Półmaraton
św. Jerzego

Ostróda

2016-06-12



Bagiński Krzysztof

Bieg

V Bieg Trzech Plaż

Grudziądz

2016-06-25



Piwowarska Iza

Bieg

Bieg Świetlików

Siemianowice Śląskie

2016-06-25



Witor Marek

Zumba

Z Zumba Fitness po Zdrowie:
I Zlot Fanów Zumby

Pobiedziska

2016-07-02



Wolniewicz Joanna

Pływanie

Pomarańczowy
Dzień Sportu

Sieradz

2016-07-03



Piotrowicz Michał

Triathlon

Triathlon Mistrzostwa Polski
na dystansie olimpijskim

Gdańsk

2016-07-17



Szauer Radosław

Zumba

Aktywna plaża

Sarbinowo

2016-07-30



Koperski Mariusz

Woda

XI Powstańcze Spływy Kajakowe

Warszawa

2016-08-01



Włodkowski Bartłomiej

Rolki

Nightskating

Warszawa

2016-08-04



Machowski Michał

Zumba

Z Zumba Fitness po Zdrowie:
Gdański Maraton na Plaży

Gdańsk

2016-08-20



Cegłowska Anna

Rolki

Nightskating

Warszawa

2016-09-01



Machowski Michał

Zumba

Z Zumba Fitness po Zdrowie:
Dni Ostrowa

Ostrów Wielkopolski

2016-09-03



Wojtowicz Marika

Bieg

54. Bieg Westerplatte

Gdańsk

2016-09-10



Paszkowski Leszek

Rower

Mini MaratonMTB Jesień w Mieście Cudów

Bardo

2016-09-18



Śladowski Dariusz

Bieg

VI Bieg Charytatywny Wybiegaj Sprawność

Warszawa

2016-10-09



Bukowski Janusz

Karate

Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym

Kraków

2016-10-15



Janusz Paweł

Judo

VIII Memoriał
Jigoro Kano w Judo

Luboń

2016-10-29



Miśkiewicz Radosław

NEWS
NEWSLETTER
GALERIE
FILMY
Program finansują:
Organizator:
Partnerzy programu:
Kontakt
Masz problemy z rejestracją?
Skorzystaj z centrum pomocy:
tel. : + 48 665 548 465
e-mail: pomoc@lideranimator.pl
kontakt z Biurem Organizacyjnym:
Fundacja Aktywności Fizycznej i Zdrowia
Sport Support
e-mail: lideranimator@sportsupport.edu.pl

Zapraszamy na nasz kanał Youtube.

Tel : + 48 665 548 465
Mail: pomoc@lideranimator.pl

Ta strona używa cookies